Sanayi Tipi Su Isıtıcıları


Sanayi tipi su ısıtıcıları normal ev için geçerli olan su ısıtıcılarıyla aynı şekilde çalışmaktadır. Sadece sanayi tipi su ısıtıcıların bulunduğu ortamda daha çok su ihtiyacı olduğu için daha yüksek bir performans ve verim gerekmektedir. Bu da su ısıtıcısının özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ani şoklama yöntemi ile su ısıtılacağı gibi yavaş yavaş kullanıma yönelik azaldıkça dolan ve su ısısını devamlı aynı seviyede tutarak enerji tasarrufu sağlayan bir sistem de su ısıtılabilir. Sanayi tipi su ısıtıcıları kişinin isteğine göre tercih edilir. Hamamlarda, saunalarda, holdinglerde, kimya laboratuvarlarında, fabrikalarda, mutfak sanayiinde, hastahanelerde daha çok tercih edilir.

Sanayi tipi su ısıtıcıları devamlı olarak su takviyesi yaptığı için elektrik kesilse bile sıcak suyun devamlılığını koruyan ve deposunda hazırda bulunan sıcak suyu kullanma olanağı sağlayan bir yapısı vardır.

Firmamız elektrikli kombi sektörü ardından sanayi tipi su ısıtıcıları ile de siz değerli müşterilerine hizmet vermekte ve aldığımız olumlu geri dönüşler üzerine hızla büyümeye devam etmekteyiz.

Sanayi tipi su ısıtıcıları hakkında bilgi almak ve Sanayi tipi su ısıtıcıları modellerimize bakmak için lütfen bizimle iletişime geçin.


Yorumlar kapatıldı.

ISITMA SOGUTMA SANAYİFirma Ekle