Bölgesel Isıtma Sistemi Çalışmaları Devam Ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Halis Satılmış, Soma’da Bölgesel Isıtma Sistemi’nde devam eden çalışmaları inceledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi, Soma’da hayata geçirdiği ve binlerce konuta ısıtma sağladı Bölgesel Isıtma Sistemi’ni sürekli
denetleyerek vatandaşa en iyi hizmeti ulaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Halis Satılmış, Soma Bölgesel Isıtma Sistemi’nin devam eden çalışmalarını yerinde inceledi.

Isınma Sorunu Yaşayan Okula Anında Çözüm

Ayrıca Halis Satılmış, ısınma sorunu yaşayan Soma Kurtuluş İlkokulu’nda incelemelerde bulundu. Okulun kapasitesinin altında yerleştirilen istasyonun değiştirileceğini belirten Halis Satılmış, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda ekiplerimiz hemen harekete geçerek minik yavrularımızın kış günü üşümesinler diye çalışmalara başladık” dedi.

Okul Müdüründen Teşekkür

Okul Müdürü Umut Kocabıyık ise, “Okulumuzun ısınma sorunuyla ilgili yaptığımız başvuru neticesinde hemen ekipler ilgilendi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz” dedi.

Kırkağaç’tan Ziyaret

Okul ziyaretinin ardından Bölgesel Isıtma Sistemi Ofisi’nde Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman ve beraberindeki heyeti ağırlayan Halis Satılmış, Bölgesel Isıtma Sistemi’nin Kırkağaç’a götürülmesi ve hal konularında görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti.


Görüntülenme sayısı: 433

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ISITMA SOGUTMA SANAYİFirma Ekle