Sanayi Tipi şofben


Sanayi tipi şofbenler diğer şofbenlere oranla daha fazla su deposuna sahip olan ürünlerdir. Bu ürünler daha fazla depo alanına sahip olurken firmadan firmaya değişiklik gösteren elektrik tasarruf mekanizmasıyla donatılmıştır. Günümüzde sıcak suyun ihtiyacının fazlalaşmasıyla birçok firmanın tercih ettiği gereksinimlerden biri haline gelmiştir.

Gerek sıcak suyun devamlılığı gerekse fazla konut ya da iş yerinin mevcut olduğu alanlarda özellikle tercih edilmektedir. Sanayi tipi şofbenler sadece holding, hastane, gökdelen gibi yerlerde değil aynı zamanda villalar merkezi sisteme sahip apartmanlar ve çok katlı iş yerleri için ve özellikle sauna, otel ya da hamamlarda özellikle kullanılmaktadır. Sanayi tipi şofben elektrikle çalışabileceği gibi doğalgazla da çalışmaktadır. Ama Türkiye’nin her yerine doğalgaz ulaşmadığı için günümüzde daha çok elektrikli sanayi tipi şofben tercih edilmekte ve önerilmektedir.

Elektrikli sanayi tipi şofben doğalgazda olduğu gibi zehirlenmelere yol açmaz. Ayrıca ek bir baca sistemine de gerek duyulmadan temiz ve güvenli bir biçimde kullanıma olanak sağlar. Doğalgazlı sanayi tipi şofbenler ek masraf olarak elektrik ücretini de çıkartmaktadır. Ama elektrikli sanayi tipi şofbenler böyle bir masraf çıkartmayarak tek bir kalemde ödemenizi sağlar.

Elektrikli sanayi tipi şofbenler minimum 100 litrelik kazanlardan oluşan ve yere dikey olarak konumlandırılan kazanların içerisinde devamlı olarak sıcak suyun tazelenmesi ile kullanıma hazır hale gelmektedir. Ani elektrik kesilmelerine karşı önlem olarak deposunda bulunan suyun takviyesiyle sıcak suyun devamlılığını korumaya çalışmaktadır. Aynı zamanda firmamızca üretilen sanayi tipi şofbenler sıcak suyun ısısını korumak amacıyla yalıtımı en yüksek kalitede tutulan malzemelerden üretilmiştir. Ayrıca sıcak ısıtılmak istenen derecenin ayarlanabilmesi için birçok derece ile size yardımcı olmaktadır. Su kesintilerinde yaşanabilecek sorunları önceden size haber vererek suyun miktarını gösteren göstergesiyle en büyük hizmetlerden birisini vermektedir. Aynı zamanda şokısı olarak firmamızca üretilen sanayi tipi şofbenlerin elektrik kaçağına taviz vermemek için aldığı önlemlerde üst düzeydedir.

Elektirikli sanayi tipi şofben fiyatları, sanayi tipi elektrikli su ısıtıcıları, elektrikli şofbenler, elektrikli kat kaloriferleri ve elektrikli kombiler için web sitemizden size en yakın şubemizi arayıp daha detaylı bilgi alabilir ve şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.


Yorumlar kapatıldı.

ISITMA SOGUTMA SANAYİFirma Ekle