Sanayi Tipi Elektrikli Su Isıtıcıları


Sanayi tipi elektrikli su ısıtıcıları sıcak su ihtiyacının fazla olduğu yerlerde kullanılır. Yere dik olarak konulacağı gibi sanayi tipi elektrikli su ısıtıcıları için özel olarak yapılmış tesisatın üzerine de montajı sağlanabilir. Ayrıca uzaktan kumandalı olabileceği gibi üzerindeki panel sayesinde de sıcak suyun ısısı ayarlanabilmektedir. Hava koşullarına göre suyu ısıtma süresi 30 dk ile 1 saat arasında değişmektedir. Isı kayıplarına karşı iç ve dış yalıtımının en yüksek derecede olması da sıcak suyun korunması açısından oldukça önemlidir. Ani sıcak su ihtiyaçlarında kötü bir süprizle karşılaşmamak için devamlı olarak eksilen su oranında su ilavesi yapılarak sıcak suyu koruma altında tutar.  Trifaze edilmiş elektrikle çalışması da sanayi tipi elektrikli su ısıtıcıları açısından büyük bir avantajdır. Aynı zamanda paslanmaz olarak üretilmesi de hem sağlık açısından hem ürün dayanıklılığı açısından hem de maddi olarak bir avantajdır.

Sanayi tipi elektrikli su ısıtıcıları daha çok kimya-tekstil sanayii, laboratuvar uygulamaları, endüstryiel mutfak sanayi, hastahaneler, gökdelenler, marin sektöründe kullanıldığı gibi özel konut-villa gibi yerlerde de kullanılabilir. Tüm ürünlerimiz tüketicinin ihtiyaç ve isteklerine göre imal edilir.

Sanayi tipi elektrikli su ısıtıcıları hacim bakımından oldukça büyük oldukları için farklılık gösterirler. Maksimum kapasitenin dışında yine de istenilen kapasitede su ışıtımı sağlanmıyorsa 2 ya da 3 lü alımlar yapmak daha verimli olacağı gibi tasarruf da sağlanmış olur.

Firmamız Sanayi tipi elektrikli su ısıtıcıları alanında oldukça deneyim kazanmış ve mutsuz müşteri oluşturmamıştır. Aynı zamanda sadece ürün satışına odaklı değil en iyi şekilde verim hangi kapasitede üründen alacaksanız o şekilde size sunumlar yapmaktadır.

Sanayi tipi elektrikli su ısıtıcıları hakkında bilgi almak ve Sanayi tipi elektrikli su ısıtıcıları modellerimize bakmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

 


Yorumlar kapatıldı.

ISITMA SOGUTMA SANAYİFirma Ekle