Elektrikli Şofben


Elektrikli şofben, ani sıcak su ihtiyacımızla birlikte hayatımıza girip ilk aşamada lüks ihtiyaç olarak yer alan daha sonra ise artık her evde bulunması gereken en önemli ve temel gereksinimlerden birisi haline gelmiştir.

Elektrikli şofben ani su ısıtımı için belirli bir miktar suyu elektrik yardımı ile ısıtarak kullanıma hazır hale getiren cihazlardır. Yapısal olarak suyun devamlılığını sağlamak amacıyla suyu içindeki haznede tutarak devamlı su akışı durumunda suyun sıcaklığını korumak amacıyla tasarlanmıştır. Elektrikli şofbenin su ısıtmak için tercihe göre dereceleri vardır. Bu dereceler sayesinde suyun sıcaklığı ayarlanıp tercih edilen ısı seviyesine çıkartılır. Hazneler minimum 2.5 litreden başlar ve bu su miktarı termosifonlarda 100 litreye kadar çıkabilir. Konut, iş yeri gibi alanlarda bu kullanım miktarı oldukça idealdir. Ama sanayi tipi elektrikli şofbenlerde bu su miktarı oldukça azdır.

Ani elektrik kesilmelerine karşılık içerisindeki su haznesindeki su bitene kadar sıcak su akışını devamlı hale getirir. Haznesindeki su bitince kendiliğinden kapanabilir.

Elektrikli şofbenler aslında kullanırken de alırken de büyük özen isteyen makinalardır. Çünkü elektrik ve suyun bir arada bulunması ve direk olarak bu su ile temas halinde bulunmanız sağlık açısından büyük tehlikeler arz eder. Bu açıdan elektrikli şofben alırken dikkat edilmesi gerekir. Mutlaka alınan elektrikli cihazların yıllık kontrolü yapılmalı ve elektrik kaçağı var mı diye kontrol edilmelidir. Ayrıca seçilen marka da elektrikli şofben seçimi konusunda oldukça önemlidir. Her marka sağlığınızı, hayatınızı önemsemeyebilir. Elektrikli şfben alınırken mutlaka koruma debisine bakılmalı daha sonra elektrik tasarrufu konusunda hangi sınıf olduğu önemsenmelidir.

Firmamız 20 yıldır insan sağlığını koruyan ve hayatları riske atmayan elektrikli şofben, elektrikli kombi, elektrikli kat kaloriferi ve elektrikli sanayi tipi su ısıtıcıları üretmekte ve gün geçtikçe bilinir bir marka olmaya devam etmektedir. Türkiye’nin dört bir yanında yer alan şubelerimizle müşterilerimizin hayatını riske atmadan, en ucuz ve kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Elektirikli şofben fiyatları, sanayi tipi elektrikli su ısıtıcıları ve elektrikli kombiler için web sitemizden size en yakın şubemizi arayıp daha detaylı bilgi alabilir ve şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.


Yorumlar kapatıldı.

ISITMA SOGUTMA SANAYİFirma Ekle