Elektrikli Kombi


Elektrikli kombi, doğalgazın henüz ulaşmadığı ve ısınma problemi yaşayan birçok insanın tercih ettiği en pratik ve yaygın ısınma biçimlerinden biridir. Elektrikli kombi sayesinde kömür ya da doğalgazın yapmış olduğu kir ya da havasızlık gibi problemler yaşamazsınız. Ayrıca elektrikli kombinin su ısıtarak çalışmasından dolayı evinizin ya da iş yerinizin sıcak su kaynağını da sağlamış olursunuz. Elektrikli kombi doğalgaz da olduğu gibi baca sistemine gerek duymaz kokusuzdur.

Elektrikli kombi doğalgaz kombisinin aksine ek masraf çıkartmaz. Doğalgaz kombisi hem çalışırken elektrik kullandığı için hem de doğalgaz kullandığı için ek masraflar çıkartabiliyor ama elektrikli kombinin bu ve benzeri durumları söz konusu değildir.  Yapısı itibari ile sıcak suyu evin içerisinde dolaştırarak ısı yalıtımı yapar. Bu alanda kaloriferler gibidir. Yerden ya da petekler sayesinde yalıtımı yapılan sıcak su evinizin ya da iş yerinizin sıcaklığını devamlı hale getirmektedir.

Ani elektrik kesilmelerine karşılık içerisindeki su haznesindeki su bitene kadar sıcak su akışını devamlı hale getirir. Haznesindeki su bitince kendiliğinden kapanabilir.

Firmamız 2008 den bu yana elektrikli kombi, elektrikli şofben, elektrikli kat kaloriferi ve elektrikli sanayi tipi su ısıtıcıları üretmekte ve gün geçtikçe bilinir bir marka olmaya devam etmektedir. Türkiye’nin dört bir yanında yer alan şubelerimizle müşterilerimizin hayatını riske atmadan, en ucuz ve kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Elektirikli kombi fiyatları, sanayi tipi elektrikli su ısıtıcıları ve elektrikli şofbenler için web sitemizden size en yakın şubemizi arayıp daha detaylı bilgi alabilir ve şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.


Yorumlar kapatıldı.

ISITMA SOGUTMA SANAYİFirma Ekle